RK00GT00/213/2017

Postępowanie zakończone

Usługa przeglądu, konserwacji i napraw systemów sygnalizacji pożaru i DSO oraz systemów oddymiania i napowietrzania dróg ewakuacyjnych budynków Politechniki Opolskiej

termin minął w dniu 14-12-2017 r.

art. 4 pkt 8 ustawy Pzp

50700000-2

08-12-2017 r. przez: Renata Piórkowska