ZP/U/71/2020

Postępowanie unieważnione

Usługa przeglądu, konserwacji i naprawy systemów sygnalizacji pożaru i DSO oraz systemów oddymiania i napowietrzania budynków Politechniki Opolskiej.

termin minął w dniu 30-11-2020 r.

Przetarg nieograniczony

50700000-2

20-11-2020 r. przez: Agnieszka Zyzik